Y U K A R I

Joey's Adventures

a
Yönetmen
Daha Az Göster

Özet

Daha önce hiç hayvanat bahçesi gördünüz mü veya ziyaret ettiniz mi?
Peki sizce hayvanlar hayvanat bahçesinde yaşadıkları için mutlular mı?
Ailesini kaybeden Joey, onların hayvanat bahçesine kapatıldığını düşünür ve ailesini aramaya başlar. Kendini bir anda bir kafeste bulduğu zaman, burada yaşayan arkadaşlarının ne kadar mutsuz olduğunu anlar ve onları çıkarmak için elinden geleni yapar. Kafesten kurtardığı hayvan dostları ile birlikte ailesini aramak eskisinden daha kolaydır.

NEDEN İZLEMELİYİM?
Oyunumuz içerik olarak aile teması üzerinden aile sevgisini; paylaşma ve yardımlaşma davranışları üzerinden de arkadaşlığın önemini vurgulamaktadır.
Anlatım dili itibariyle İngilizce ile yeni tanışmış çocukların kolaylıkla anlayabileceği okul öncesi seviyesine de hitap eden bu danslı, müzikli ve eğlenceli oyunumuzu keyifle izleyeceksiniz. Çocuklarımız, kahramanımızın sorularını cevaplayarak ona yardım edecek ve bu şekilde oyuna interaktif olarak da katılmış olacaklar.

Have you ever seen or visited a zoo?
Do you think that animals are happy living in zoos?
The little elephant Joey loses her family and thinks that they are in the zoo. So, she tries to find them. Then suddenly she finds herself in a cage and Joey understands how unhappy her friends are in those cages. She tries to do her best to take them out. It is easier now to look for her family with the animal friends after saving them from the cages.
REASONS TO WATCH?
The content of our play emphasizes on the importance of friendship upon sharing and helping behaviors and family love upon family theme.
In respect of the language; you will watch this play including music, dance, fun with pleasure and our play is adapted for preschool, kindergarten, even very young language learners who can easily understand the theme and events. During the play, students will have a chance to participate in the events interactively by answering our characters’ questions and they help the characters with this way.

NOT: Oyun, 3-11 yaş arası çocuklar için uygundur. Süresi 45 dakikadır ve tek perdededir. Oyun dili yalın ve basit bir İngilizceye sahip olduğundan, izleyecek çocukların çok iyi İngilizce bilmesine gerek yoktur.
Tüm çocuklar keyifle izleyebilirler.

Seans bilgisi henüz açıklanmadı.

Oyun Fotoğrafları

Oyun Fotoğrafları