Y U K A R I

Aşk Hikayen Düşmüş

a
Yönetmen
Dekor Tasarım, Kostüm Tasarım
Daha Fazla Göster
Işık Tasarımı
Hareket Tasarımı
Müzik
Müzik
Sahne Amiri
Fotoğraf
Yönetmen Yardımcısı
Asistan, Sahne Teknisyeni
Dekor Realizasyon
Daha Az Göster

Özet

AŞKIN MASAL BAHÇESİ: “AŞK HİKAYEN DÜŞMÜŞ”

Gönül kenarlarına, yürek damarlarına işleyen “Aşk Hikayen Düşmüş” izleyenleri büyülü bir yolculuğa çıkarırken yolculuk boyu sürecek neşeli ikramlarıyla ve gidenleri anımsatıyor; ruh eşini arama ve bulma serüveniyle iyi hissettiriyor.

Albatrosların, küçük insanların, kanatlı sokak müzisyenlerinin, gönülçelencilerin, roman kahramanlarını, küçük şairlerin kol gezdiği bu aşk lunaparkı, iki kişilik oyuncu performansıyla göz dolduruyor. Ayça Koyunoğlu ile Fatih Koyunoğlu’nun rolden role girerek anlattıkları bu eğlenceli masal, seyircisine temposu hiç düşmeyen sevimli bir aşk yolculuğu vaadediyor.

Kahramanlarımız “kadın” ve “erkek” henüz birbiriyle karşılaşmamış iki aşıktır. Evren bu ruhları bir araya getirirse muhteşem bir aşk masalı armağan edilecektir yeryüzüne. Peki tam tersi olursa, hikaye onlar için daha zorsa, yine de aşk devam edebilir mi? İki ruh eşi ayrı hayatlar içinden sürdürebilir mi hikayeyi, yoksa insan eşini bulduğu zaman mı ruhuyla yaşamaya başlar? Soruları sorup yanıtlarını seyircisiyle birlikte tartışmaya açan “Aşk Hikayen Düşmüş” seyircisine daha önce deneyimlemediği bir seyir zevki sunuyor.

Siz böyle bir aşka inanır mısınız?

Dünya’nın herhangi bir yerinde ya sizin de bir ruh eşiniz varsa ve farkında olmadan aynı oyunu oynuyorsanız, gökyüzüne bakınca aynı şeyleri görüyorsanız, tüm karmaşanın ortasında durduğunuz o anda birbirinizi hissediyorsanız…

Ceplerinizi kontrol edin. Aşk hikayeniz bir yerlerde düşmüş olabilir.

Seans bilgisi henüz açıklanmadı.

Oyun Fragmanı

Oyun Fotoğrafları

Oyun Fotoğrafları